Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Ankara E-Ticaret Uzmanı , Logo Tiger ve Logo Go için Çözüm Geliştirme Uzmanı

Otolent Tasarım + İdeasoft + Entegra + Logo Goplus Entegrasyonu 26.09.2019

Otolent.Com Arayüz Tasarımı ve Logo ile Entegrasyonu #2018#


Tags :


Bsd Otomotiv Kurumsal Kimlik Çalışması #TBT 2010# 26.09.2019

Bsd Otomotiv için yapmış olduğum kurumsal kimlik çalışması ( #tbt2010# )


Tags :


Bsd Otomotiv B2B Online Satış Sistemi ( Web Tabanlı ) 19.09.2019

1500 Firma ile çalışan MSSQL veritabanı kullanarak yaptığım web tabanlı B2B satış otomasyonudur. Aylık 10000 den fazla sipariş , Logo Muhasebe programına direkt olarak sipariş aktarımı gibi bir çok özellikli bir satış kanalıdır. Detay açıklamaları ekleyeceğim.


Tags :


Entegra - Logo Stokları Aktarımı XML Oluşturucu 12.01.2019

Entegra`nın stok kartlarını pazar yerlerine aktarabilmek için kart içeriklerini kendi şablonlarına göre girmenizi istemesi sebebi ile , Logo dan xml olarak entegranın alması için xml dosyası oluşturma çözümüne gitmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda entegra için logo stoklarını xml formatında dışa aktarmanız gerekir. Bu uygulamamız ile bu işlemi otomotikleştirerek logo ile Entegra yı anlık olarak karşılıklı konuşturabilirsiniz. Ayrı sayfa olarak açıklaması eklenecek , bilgi almak isterseniz iletişim kısmından numaralarımla ulaşabilirsiniz.


Tags :


Vcard Splitter - Vcf Splitter - Vcf Dosyası Bölücü 12.01.2019

Cep Telefonlarında dışarı aktardığınız vcf dosyalarının içeriğinden bir kart gerektiği yada kartları silip sonra tekrar birleştirip düzenli bir rehber elde etmeniz için kartları bölen uygulamadır. Kullanım ve Detayları Ayrı Sayfa Olarak Eklenecektir.


Tags : Vcard Splitter - Vcf Splitter - Vcf Dosyası Bölücü


Logo ile N11 Entegrasyonu 03.11.2018

N11 ile Logo ürünleri arasında entegrasyonu , araya ayrıca bir program koymadan yapabilmenizin yolu bir excel şablonu oluşturmak ve ürün bilgilerinizi bu excel tablosuna çekmenizdir. Excelde olması gerekli alanlara göre veritabanınızdan gelecek veriler ile excel şablonunu oluşturmanızı sağlayacak ara programı sizin için tasarlama işlemini 250 TL fiyat ile yapmaktayım. Tarafınıza vereceğim excel şablonunu sürekli olarak kullanabilirsiniz ek bir ücret ödemezsiniz.


Tags : logo , excel , entegrasyon , script , makro , programı , vba , veritabanı , entegre , direkt


Ideasoft Seo Modülü için ERP & SQL entegrasyonu 07.02.2018

Daha önce yazmış olduğum Ideasoft Excel Makrosunun Gelişmişidir. Ideasoft Seo Modülü için ERP & SQL entegrasyonu çalışması tamamlandı. Bilgi almak için iletişim bölümünden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Tags :


JetSMS Sms Gönderim Uygulaması 11.09.2017

Program Arayüzü
Müşteriye Giden Mesaj Örneği
Daha önce Posta Güvercini alt yapısını kullanarak yapmış olduğum sistemin , JetSMS için tekrar düzenlenmiş versiyonudur.


Tags : jetsms , sms , gonderme , uygulamasi


Close Everything - Scheduled Application Closer 13.08.2016

Bilgisayarınızda düzenli olarak arka planda açılan veya başlangıçta başlayan uygulamaları belirli zaman aralıklarında otomotik olarak kontrol ederek kapatılmasını sağlayan uygulamadır. Özellikle güncelleyici programların araya girerek çalışmanızı bölmesini engellemektedir.
Veritabanı Dosyası :


Tags :


Logo Go Tiger - Ean 13 Barkod Oluşturucu 10.02.2016

Bana iletişim kısmından mail atın dosyaları mail ile gönderirim.


Tags :