Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Ankara E-Ticaret Uzmanı , Logo Tiger ve Logo Go için Çözüm Geliştirme Uzmanı

Raporlamacı - Excel Rapor Gönderim Uygulaması 26.09.2019

Özellikle Logo Muhasebe Programı kullanıcıları için tasarladığım program ile , istediğiniz zamanlarda otomotik olarak istediğiniz raporları ilgili kişilere mail attırmanızı sağlar. Program ücreti yıllık 250 TL dir. Yıl içinde bizler tarafından hazırlanacak 5 ücretsiz rapor , kendi oluşturacağınız sınırsız rapor dosyasını oluşturup mail olarak gönderebilirsiniz. Yapılabilecek Otomotik Raporlar ; Stok Listesini Plasiyer ve Saha Satış Ekiplerine E-Mail olarak gönderme Cari Hesap Borçlu Alacaklıları Tahsilat Ekibine E-Mail olarak gönderme Kasa Raporlarını E-Mail olarak gönderme Cari Hesap listesi ve Rut Programını E-Mail olarak gönderme ve daha sayamadığımız bir çok raporu otomotize ederek zaman kaybının önüne geçebilirsiniz. İletişim Bulunan Hesap Numaralarımızdan herhangi birine ödemenizi yaptıktan sonra irtibata geçebilirsiniz.


Tags :


N11 En iyi İş Ortakları Toplantısından Kareler 26.09.2019

İlgi ve alakalarından ötürü Tüm Hilton Garden inn ekibine , N11 personellerine teşekkürler. Güzel ve Eğlenceli bir organizasyon oldu ( Küçük hediyeleri için ayrıca teşekkürler )


Tags :


Orukculuoglu B2B + Logo GoPlus Entegrasyonu 26.09.2019

Orukculuoglu B2B + Logo GoPlus Entegrasyonu


Tags :


Otolent.Com N11 Mağaza + Logo GoPlus Entegrasyonu 26.09.2019

Otolent.Com N11 Sanal Mağaza ve Logo GoPlus ile Stok Entegrasyonu #2018#


Tags :


Otolent Tasarım + İdeasoft + Entegra + Logo Goplus Entegrasyonu 26.09.2019

Otolent.Com Arayüz Tasarımı ve Logo ile Entegrasyonu #2018#


Tags :


Bsd Otomotiv Kurumsal Kimlik Çalışması #TBT 2010# 26.09.2019

Bsd Otomotiv için yapmış olduğum kurumsal kimlik çalışması ( #tbt2010# )


Tags :


Bsd Otomotiv B2B Online Satış Sistemi ( Web Tabanlı ) 19.09.2019

1500 Firma ile çalışan MSSQL veritabanı kullanarak yaptığım web tabanlı B2B satış otomasyonudur. Aylık 10000 den fazla sipariş , Logo Muhasebe programına direkt olarak sipariş aktarımı gibi bir çok özellikli bir satış kanalıdır. Detay açıklamaları ekleyeceğim.


Tags :


Entegra - Logo Stokları Aktarımı XML Oluşturucu 12.01.2019

Entegra`nın stok kartlarını pazar yerlerine aktarabilmek için kart içeriklerini kendi şablonlarına göre girmenizi istemesi sebebi ile , Logo dan xml olarak entegranın alması için xml dosyası oluşturma çözümüne gitmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda entegra için logo stoklarını xml formatında dışa aktarmanız gerekir. Bu uygulamamız ile bu işlemi otomotikleştirerek logo ile Entegra yı anlık olarak karşılıklı konuşturabilirsiniz. Ayrı sayfa olarak açıklaması eklenecek , bilgi almak isterseniz iletişim kısmından numaralarımla ulaşabilirsiniz.


Tags :


Vcard Splitter - Vcf Splitter - Vcf Dosyası Bölücü 12.01.2019

Cep Telefonlarında dışarı aktardığınız vcf dosyalarının içeriğinden bir kart gerektiği yada kartları silip sonra tekrar birleştirip düzenli bir rehber elde etmeniz için kartları bölen uygulamadır. Kullanım ve Detayları Ayrı Sayfa Olarak Eklenecektir.


Tags : Vcard Splitter - Vcf Splitter - Vcf Dosyası Bölücü


Logo ile N11 Entegrasyonu 03.11.2018

N11 ile Logo ürünleri arasında entegrasyonu , araya ayrıca bir program koymadan yapabilmenizin yolu bir excel şablonu oluşturmak ve ürün bilgilerinizi bu excel tablosuna çekmenizdir. Excelde olması gerekli alanlara göre veritabanınızdan gelecek veriler ile excel şablonunu oluşturmanızı sağlayacak ara programı sizin için tasarlama işlemini 250 TL fiyat ile yapmaktayım. Tarafınıza vereceğim excel şablonunu sürekli olarak kullanabilirsiniz ek bir ücret ödemezsiniz.


Tags : logo , excel , entegrasyon , script , makro , programı , vba , veritabanı , entegre , direkt